Meist

Meie lugu

Meelis Kask
Tegevjuht
Me oleme omal kapitalil tegutsev ettevõte mis on oma visiooniks seadnud tarbijale Kava toodete tutvustamise. Ühtlasi tegeleme ka müügiga E-Poes www.kavaestonia.ee.

Kava on mitmekülgne taim ja seda on võimalik kasutada erinevatel eesmärkidel. Meie keskendume Fiji ja Tonga kavale kus on juba kavat joodud üle 3000 aasta kui tseremoniaal ja lõõgastus vahendit mis on lääne ühiskonnas sarnane alkoholi mõjuga. Kavajook ei ole alkohoolne ega ka psühhotroopne aine, mis on EU enamikes riikides seal juures ka Eestis legaalne. Te ei pea kartma tooteid tellides, et õiguskaitse organid tulevad Teid kimbutama.

Me valime oma koostööpartnereid hoolikalt, testime tooteid ja toome turule ainult parimat kvaliteeti näidanud tooteid. Enamus meie tootevalikus olevad tooted kuuluvad preemium klassi, see tähendab, et tooted on kõrgkvaliteetsed ja nende arendamisse on pandud palju ressursse ja energiat. Kõrgkvaliteetsetel toodetel on reeglina ka kõrgem hind, aga ka väiksem kulu ja tõhusam toime. Me oleme võtnud oma südameasjaks hinda hoida võimalikult madalal, et head tooted jõuaks eestlasteni ka hea hinnaga. Kõige tähtsam on siiski olla kasulik meie endi inimestele, tutvustada alternatiivide võimalusi ja tutvustada just alternatiivide väga tõhusat toimet. Inimene on sündinud loodusesse ja loodus ravib ka inimest